Všetky kategórie

Nachádzate sa tu: home>O nás>Firemný profil

o nás

Shangqiu Flat World Machinery Co.Ltd, ktorá sa špecializuje na výrobu a distribúciu vzduchových brzdových ventilov, máme na tejto linke už 15 rokov.

produktmi, s ktorými sa teraz zaoberáme, sú náhradné diely pre autá pre nákladné autá Europena ako Man, volvo, Scania, iveco, daf, Mercedes benz a tak ďalej. Rozsah produktov zahŕňa vzduchové brzdové ventily, spojkové súpravy, ako sú kryty spojky, spojkové lamely a spojkové kotúče, snímače, časti karosérie nákladného vozidla, chladiče, motory, nástroje na údržbu, ako je čistý podlahový zdvih, prevodové zdviháky.

vyrábame a distribuujeme odpadové pneumatiky a plastové pyrolýzne stroje, ktoré dokážu premeniť odpadový materiál, ako sú staré pneumatiky, fľaše, gumy a podobne, na užitočný pneumatikový olej, sadze, oceľový drôt. S profesionálnym predajom a najlepším popredajným servisom.

Máme Established obchodné vzťahy so zákazníkmi z mnohých rôznych krajín. Niektorí z nich obchodujú s mojou firmou už viac ako 10 rokov. dávame celé naše srdce do kontroly kvality. Na produkty predávané z mojej spoločnosti bude poskytnutá jednoročná záruka kvality, akýkoľvek problém spôsobený kvalitou do jedného roka, zákazníci môžu požiadať o vrátenie platby alebo sa rozhodnúť poslať novú náhradu.

Vitajte priatelia z domova a zo zahraničia, aby nás kontaktovali pre obchodnú spoluprácu!

zanechajte správu
Online rozhovor

Dobrý deň, pred online chatom tu zanechajte svoje meno a e-mail, aby nám vaša správa neunikla a aby sme vás mohli hladko kontaktovať.